google-site-verification: googled49e2f8b0159ac5e.html
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/www.ozyonder.com

ÖGG'lerin bıyık bırakması ile ilgili İçişleri Bakanlığının yazısı.

Özel güvenlik görevlileri çalıştıkları kişi, kurum, kuruluş ve Şirketlerden izin alınmak alışmak istediğiniz kurumun bu konuda özel bir şartı bulunuyorsa bu kurumu bağlamaktadır. Yani işe girmek istediğiniz kurum bıyık, sakal şartı koyabilir.) ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışan Personelin Kılık ve Kıyafetine Dair Yönetmelikte belirtilen şartlara uygun olmak kaydıyla bıyık bırakılabilecektir. 

Güvenlik-İş Sendikası özel güvenlik görevlilerinin bıyık bırakması ile alakalı İçişleri Bakanlığına bir görüş yazısı yazmış ve İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İNCE imzalı tebliğ yazısı ile özel güvenlik görevlilerinin bıyık bırakmasına kanuni herhangi bir engel olmadığı belirtilmiştir.

İçişleri Bakanlığının görüşünü bildirilen yazısında, kanun açısından yürürlükteki kanun, yönetmelik kapsamında sakınca bulunmazken, 

Özel Güvenlik Görevlilerinin bıyık bırakarak çalışabilmesi konusu çalışılan kişi, kurum, kuruluş ve şirketlerin yerin inisitiyafine bırakılmıştır.
http://www.ozelguvenlikajans.com/haber/1694/icisleri-bakanligindan-ozel-guvenlik-gorevlileri-ile-ilgili-biyik-yazisi.html

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.74296.7699
Euro7.56247.5927
Saat